Uudised

Rekordiline sügisoksjon 2022

Allee galerii 2022. aasta edukas sügisoksjon tõi eesti kunstimaastikule mitmeid uusi rekordeid, muuhulgas tegid oma ajaloo oksjonirekordid nii Roman Nyman, Leonhard Lapin, Jüri Arrak kui Juhan Püttsepp. Sügisoksjoni TOP 5 teosed on teie ees:

  1. Roman Nyman “Sestri Levante” – 52 000 Eur
  2. Leonhard Lapin “Jänku suudlus” – 45 000 Eur
  3. Juhan Püttsepp “Marjulised” – 38 500 Eur
  4. Johannes Võerahansu “Nüpli motiiv” – 36 000 Eur
  5. Jüri Arrak “Kaelkirjak” – 34 000 Eur

Üle 100 teosega valikust tegid protsentuaalselt suurima tõusu Varmo Pirgi “Kaali järv”, mille haamrihind tõusis 5 korda üle oma alghinna ning Leonhard Lapini “Jänku suudlus”, mille alghind tõusis 4-kordseks.

Ühtlasi oli tegu Eesti oksjonimajade ajaloo kõrgeima päevakäibe teinud oksjoniga.

Allee galerii meeskond tänab südamest kõiki oksjonil osalejaid, nii online kui saalis, ning teoste oksjonile toojaid usalduse ja meeldiva koostöö eest! Suur aitäh ka kõigile koostööpartneritele, kes oksjoni toimimisele kaasa aitasid, sealhulgas oksjonitekstide kirjutajad Harry Liivrand, Mai Levin ja Katre Palm, samuti fotograaf, videograafid Sander ja Martin, IT-tugi Indrek, kataloogi kujundaja Karl, trükikoda Trükiviis, raamimistöökojad Järsi, Cadre ja Rolest, restaureerijad, oksjoni assistent Frederik, Digra OÜ, Carmen Catering, Jordan ja Oliver ning kõik meediapartnerid.

Võtame kõigi võitjatega lähipäevil ühendust, et organiseerida võidutööde üleandmine ja arveldused.

Kohtumiseni järgmistel näitustel ja oksjonitel!

Allee galerii