Uudised

Oksjonile registreerimine ja pakkumised on avatud!

6. aprillil avanevad VEEBIPAKKUMISTE lehel pakkumised graafika kevadoksjoni teostele. Pakkumiste tegemiseks saate ennast kasutajaks registreerida SIIN.

Oksjoni võitjad selguvad 15. aprillil kell 15.00 algaval veebioksjonil, mil registreeritud kasutajatel on võimalus jälgida otseülekannet veebis. Selleks tuleb end sättida parajasti käimasoleva oksjoni vaatesse. Alustame oksjonit Eduard Wiiralti “Okaapidega” ning edasi toimub oksjon vastavalt veebioksjoni numeratsioonile.

Kõigil osalejail on võimalus teha nii tava- kui automaatpakkumisi, viimaste puhul pakub süsteem Teie eest kuni enda valitud maksimaalse summani. Pakkumisi saab teha 10 päeva jooksul ning viimane võimalus on enne haamri kukkumist 15. aprillil. Soovitame varakult ära katsetada, et sisselogimine töötab ning et saate pakkumisi teha. Varem registreerunud kasutajate paroolid kehtivad, turvalisuse huvides saab neid muuta Konto lehel. Kui olete unustanud parooli, võite alati ka uuesti registreeruda, süsteem tunneb Teid isikukoodi alusel ära ning topeltkontot ei loo. Oma kasutajanumbrit näete veebilehe ülal paremas nurgas Konto juures (sulgudes 3- või 4- kohaline number). Minu oksjonite all näete teoseid, millele olete teinud pakkumise. Küsimuste korral helistage julgelt: 5253 147 (Katre).

Allee galerii oksjonil osalemine on tasuta. Vastavalt oksjoni tingimustele lisandub haamrihinnale buyer´s premium 9%.

Edukat oksjonit soovides,

Allee galerii