Uudised

Kevadoksjonil osalemine ja ülekanne saalist

Head kunstisõbrad,

Neljapäeval, 9. mail on kevadoksjoni näitus avatud viimast päeva, ootame teid Vana-Viru 11a ja Uus tn 7 kell 12-19. Soovi korral saame näidata teoseid ka muul ajal, selleks helistage 525 3147 või 566 50 753.

Reedel, laupäeval ja pühapäeval kell 16.00 algaval oksjonil pakkumiste tegemiseks tuleb end REGISTREERIDA ja tuvastada. Kui konto on loodud, siis vajutage VEEBIOKSJONI nupule üleval menüüreas ja valige teid huvitav kunstiteos.

Pakkumisi saab veebis teha kahel viisil:

  1. Tavapakkumine ehk ühe sammu pakkumine. Selleks vajutage kastile “tee pakkumine” ning pakute sellega järgmise võimaliku summa.
  2. Automaatpakkumine. See on süsteem neile, kes soovivad korraga pakkuda suurema summa (näiteks olete oksjoni ajal ära). Selleks valige endale sobiv summa “+” märgile vajutades ning peale seda vajutage “Tee pakkumine”. Teine variant automaatpakkumise tegemiseks on vajutada väikeste kastikeste sees olevale eeltäidetud summadega numbrile. Süsteem salvestab teie pakkumise ning konkureeriva pakkumise puhul pakub teie eest. Näiteks, kui teose hetkehind on 3000 eurot, kuid teie seate automaadiks 5000 Eurot, siis lähete esialgu juhtima hinnaga 3200 Eur. Ainsaks erandiks on juhus, kui ka eelneval pakkujal juba on seatud automaat mingi summani.

Harry Liivrand

Enda kasutajanumbrit näete “Konto” menüünupule vajutades või ka selle kõrval sulgudes. Kasutajanumber jääb samaks kõigil kolmel päeval.

Haamrihinnale lisandub 10% buyer´s premium ehk ostjapoolne tasu ning arve esitatakse teose võitjale esimesel võimalusel peale viimase oksjonipäeva lõppemist. Tähtaeg arvete maksmiseks on 5 päeva. Ettevõttele arve väljastamiseks peab pakkuja olema kas ettevõtte juhatuse liige või peab tal olema kirjalik volitus arve vastavaks väljastamiseks.

OTSEÜLEKANNE SAALIST

Soovi korral saab saalis toimuvat oksjoni läbiviimist jälgida läbi Youtube´i lingi, mille paneme Veebioksjoni lehele üles 10. mail.

Katre Palm

Reedel, 10. mail ja pühapäeval, 12. mail kell 16.00 algavat oksjonit viib läbi galerii juhataja Katre Palm, laupäeval kell 16.00 algavat oksjonit galerii peakuraator Harry Liivrand.

Küsimuste korral helistage julgelt: 525 3147 või 566 50 753!

Edu ja jõudu oksjonil!

Allee galerii