Uudised

Graafika veebioksjon ja registreerimine oksjonile on avatud!

6. oktoobrist kuni 15. oktoobrini saab teha pakkumisi kõigile graafika ja joonistuste sügisoksjonil olevaile teostele Allee veebioksjonil. Selleks saab end mugavalt registreerida SIIN.

Peale sisse logimist saate töölaual kinnitada ja/või muuta enda andmeid ning edasi juba teha pakkumisi vajutades Veebioksjonile. Igale pakkujale valib süsteem unikaalse kolme-või neljakohalise pakkujanumbri, mida näete ekraani üleval paremal servas KONTO nupu kõrval sulgudes.

Veebioksjoni vaates valige Teid huvitav teos, klikkige “Vaata lähemalt” ning edasi saate juba teha kas tavapakkumise (1 löök) või automaatpakkumise (saate “+” nuppu kasutades valida endale sobiva piirhinna). Automaatpakkumise puhul registreerib süsteem Teie maksimaalse panuse ning konkureerivate pakkumiste puhul pakub kuni volitatud summani Teie eest. Kui teine pakkuja pakub rohkem kui Teie esialgne automaatpanus, saadab süsteem Teile kirja, seega palun kontrollige, et e-maili aadress, mille registreerides sisestasite, on korrektne. Kui teisi pakkumisi ei tule, jääb lõpphinnaks Teie viimane madalaim pakkumine. Enda pakkumiste hetkeseisu on mugav kontrollida Konto alamlehel “Minu oksjonid”.

Suur aitäh kõigile, kes juba oma panused on teinud – nii läheb oksjoni finaalpäev ehk laupäev, 15. oktoober tunduvalt ladusamalt!  Laupäeval alustame kell 14:00 ning selleks, et näha otseülekannet saalist, palume logida sisse parajasti käimasoleva oksjoni vaatesse. Ülekande puhul tasub arvestada 5-7 sekundilise viibega. Selleks, et garanteerida, et Teie pakkumine kindlalt kirja läheks, palume väga, et Te ei jätaks pakkumist viimastele sekunditele! Sõltuvalt Teie internetikiirusest ja serveri koormusest võib süsteemil kuluda rohkem aega, et pakkumine registreerida.

Allee oksjoneid viivad sel aastal läbi kunstiteadlane Harry Liivrand ja Allee galerii kuraator ja juhataja Katre Palm.

Kunstiklassika sügisoksjoni esimesed viis teost on üleval Kunstioksjonite lehel, ülejäänud teosed lisame veebikeskkonda oktoobri keskel.

Edukat oksjonisügist!